Monter Szaf Sterowniczych (m/w/d) zarabiaj nawet 18 tys na mies

16 € VB

Königstr. 38,,  33330 Nordrhein-Westfalen - Gütersloh
10.05.2024

Beschreibung

Jestes elektrykiem z wyksztalcenia? aktualnie poszukujemy pracownikow na stanowiska: ELEKTRYK DO BUDOWY SZAF STEROWNICZYCH ( M/W/D ) na niemiecka umowa o prace na pelen etat. Praca i zlecenia w calych Niemczech! Dlugoterminowe projekty! Zarobki: 2700 -3300€ Netto Stawka: od 15€- 17€ /h brutto +60€ diety dziennej netto Doatkowo: § Premia 300€ za polecenie Pracownika Firme
Lokalizacja: ERFURT

Obowiązki:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy
użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.

Wymagania:
• Kwalifikacje w zawodzie elektryka oraz doświadczenie na w/w stanowisku
• Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacje w pracy
• Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
• Wlasny samochod na wyjazd do pracy, mile widziane

Oferujemy
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
• Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski
• Możliwość stalej pracy, wysokie zarobki
• Możliwość rozwoju zawodowego, długoterminowe zlecenie
• Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
• Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
• Zorganizowane zakwaterowanie płatne w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę z możliwościa dostepu do kuchni i internetu
• Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)
• Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
• Liczba godzin zagwarantowana w umowie
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie
• Dobre warunki pracy, miła atmosfera
• Indywidualne podejście do każdego kandydata
• Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

Dodatkowe informacje
KONTAKT:
Mobil: 0049 176 15609028
IMS GmbH
Königstraße 38
33330 Gütersloh

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters