Ogłoszenie o pracy dla Malarza

Mergenthalerallee 73-75,  65760 Hessen - Eschborn
21.04.2024
  • Stundenlohn 17 €
  • Art Maler/-in
  • Berufserfahrung Mit Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Teilzeit

Beschreibung

Firma AMATIS GmbH z siedzibą w Eschborn poszukuje doświadczonego Malarza do pracy na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:

Wykonywanie malowania ścian, sufitów, fasad oraz innych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych.
Przygotowywanie powierzchni do malowania poprzez szpachlowanie, szlifowanie i gruntowanie.
Wybieranie odpowiednich farb i materiałów malarskich.
Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.
Wymagania:

Doświadczenie zawodowe jako Malarz.
Znajomość różnych technik malarskich oraz materiałów wykończeniowych.
Umiejętność obsługi narzędzi malarskich i sprzętu.
Dokładność, terminowość oraz zdolność pracy w zespole.
Komunikatywność w języku polskim lub angielskim.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 17 euro za godzinę.
Możliwość zatrudnienia na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin, zgodnie z preferencjami kandydata.
Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie koleżeńskie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: info at amatis-gruppe. de.

Nabór trwa do odwołania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

AMATIS GmbH
Eschborn

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters