Praca dla osoby sprzątającej (m/w/d) !w godzinach nocnych!

06721 Sachsen-Anhalt - Meineweh
25.03.2024
  • Art Reinigungskraft
  • Berufserfahrung Ohne Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Teilzeit

Beschreibung

ZATRUDNIENIE NA CZĘŚĆ ETATU -> PRACA W NOCY

Witam,
Dla naszego klienta, zakładu przetwórstwa mięsnego w 06721 Meineweh (Osterfeld), poszukujemy osoby sprzątającej (m/w/d).

Rozpoczęcie pracy: połowa kwietnia
Praca odbywa się w godzinach nocnych.

Obowiązki:
- Czyszczenie maszyn na linii produkcyjnej
- W razie potrzeby prace pomocnicze przy utrzymaniu czystości na obiekcie.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na część etatu (5-6 godzin dziennie, pon-pt)
- Wynagrodzenie 13,50 € brutto (+25% nieopodatkowanego dodatku taryfowego za pracę w godzinach nocnych)
- Niemiecka umowa w ramach pośrednictwa pracy
- Narzędzia potrzebne do pracy
- Wsparcie polskojęzycznego dysponenta w sprawach organizacyjnych.

Wymagania:
- Wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność
- Doświadczenie nie jest konieczne, ale pożądane
- Komunikatywna znajomość języka polskiego lub niemieckiego
- Zatrudnimy pracownika lokalnego -> nie oferujemy zakwaterowania ani możliwości dojazdu do pracy.

Jesteś zainteresowany?
Napisz na priv, lub:
Tel: 004923149498619/ 004923149498617

Hallo zusammen,
für unseren Kunden, eine Fleischwarenbetrieb in 06721 Meineweh (Osterfeld), suchen wir eine Reinigungskraft (m/w/d).
Arbeitsbeginn: Mitte April
Der Einsatz erfolgt in den Nachtstunden.
Aufgaben:
- Reinigung der Maschinen in der Produktionslinie
- Bei Bedarf Hilfstätigkeiten bei der Reinigung der Anlage.
Wir bieten
- Teilzeitbeschäftigung (5-6 Stunden täglich, Mo-Fr)
- 13,50 € brutto (+25% steuerfreier Nachtarbeitszuschlag nach Tarif)
- Deutscher Arbeitsvertrag
- Arbeitsmittel
- Unterstützung durch eine polnisch sprechende Disponentin in organisatorischen Fragen.
Anforderungen:
- Kenntnisse der polnischen oder deutschen Sprache
- Hohes Verantwortungsbewusstsein, Genauigkeit
- Erfahrung ist nicht erforderlich, aber wünschenswert
- Wir stellen eine lokale Arbeitskraft ein -> wir bieten keine Unterkunft oder Pendelmöglichkeit.

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters